Holiday in Moscow: Różnice pomiędzy wersjami

Z Polskie Amiga Wiki
 
Linia 1: Linia 1:
Demo grupy [[Quartet]] wydane 08/1989. Jako że wcześniejsze produkcje grupy zaginęły, '''Holidays in Moscow''' umownie uchodzi za pierwsze polskie demo. Znajdziemy w nim bujające się na sprajtach creditsy, podskakujący scroll oraz drugi, pionowy, który dołącza po chwili. Znakiem rozpoznawczym '''Quartetu''' zawsze było poczucie humoru oraz dystans do siebie. Nie inaczej jest tu. Całości towarzyszy jajcarska przeróbka hymnu rosyjskiego, logo grupy napisano cyrylicą, a scrolle dostarczają wysokokalorycznej rozrywki.  
+
Demo grupy [[Quartet]] wydane 08/1989. Jako że wcześniejsze produkcje grupy zaginęły, '''Holiday in Moscow''' umownie uchodzi za pierwsze polskie demo. Znajdziemy w nim bujające się na sprajtach creditsy, podskakujący scroll oraz drugi, pionowy, który dołącza po chwili. Znakiem rozpoznawczym '''Quartetu''' zawsze było poczucie humoru oraz dystans do siebie. Nie inaczej jest tu. Całości towarzyszy jajcarska przeróbka hymnu rosyjskiego, logo grupy napisano cyrylicą, a scrolle dostarczają wysokokalorycznej rozrywki.  
  
 
Kod: [[Duddie]]
 
Kod: [[Duddie]]

Aktualna wersja na dzień 01:33, 29 gru 2023

Demo grupy Quartet wydane 08/1989. Jako że wcześniejsze produkcje grupy zaginęły, Holiday in Moscow umownie uchodzi za pierwsze polskie demo. Znajdziemy w nim bujające się na sprajtach creditsy, podskakujący scroll oraz drugi, pionowy, który dołącza po chwili. Znakiem rozpoznawczym Quartetu zawsze było poczucie humoru oraz dystans do siebie. Nie inaczej jest tu. Całości towarzyszy jajcarska przeróbka hymnu rosyjskiego, logo grupy napisano cyrylicą, a scrolle dostarczają wysokokalorycznej rozrywki.

Kod: Duddie

Grafika: Duddie, Mr.Raf

Muzyka: Mike

Tekst: Duddie, Jemasoft, K.K., Polonus

Linki zewnętrzne

Pouet

Demozoo